رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت های آیدالو بوده است و آیدالو در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی رو برو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه های کالای ارائه شده در وب سایت آیدالو، کلیه محصولاتی باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و تمامی کالا ها دارای گارانتی، اصالت و سلامت  فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا را دارد. آیدالو 7 روز فرصت برای بازگشت در نظر گرفته است.

 

لطفا توجه داشته باشید

باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوطه راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوطه یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده ازهرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

شرایط بازگردانی کالا

استفاده از 7روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا7 روز پس از دریافت کالا، به آیدالو اطلاع داده شود.

لازم است کارتن یا جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود واز دور ریختن آن جدا خودداری شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

این سرویس اشکال های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا وقطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل ونقل و جابجایی، نصب وراه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می شود.

استفاده از سرویس ضمانت بازگشت، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن با جعبه اصلی خود به آیدالو بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی وظاهری داشته باشد

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش آیدالو از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوی اطلاع داده شود. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.

 

اگر در اثر حمل ونقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

آسیب دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش آیدالو اطلاع داده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل ونقل است و آیدالو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود واز دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آیدالو، بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.